DOMENY

http://www...... ?


Posiadanie atrakcyjnej domeny podnosi rangę firmy, produktu lub przedsięwzięcia, które jest realizowane poprzez internet oraz ma istotny wpływ na koszt promocji i reklamy.

Wybór odpowiedniego adresu WWW ma kluczowe znaczenie nie tylko dla rozpoznawalności firmy w wirtualnej rzeczywistości, ale również ma istotny wpływ na pozycjonowanie i koszt kampanii reklamowych.

Wybór odpowiedniej domeny jest bardzo istotny dla późniejszych zabiegów marketingowych.

W zakresie domen internetowych proponujemy: dzierżawę lub sprzedaż domen należących do firmy 1x1.pl, doradztwo, zarządzanie portfelem domen, negocjacje, zakup z rynku wtórnego.

Dzierżawiona domena może być:
- Podstawową domeną firmową,
- W pakiecie: domena+WWW+sem, może zaspokajać 100% taniej i skutecznej reklamy,
- lub jako Landing Page generować wartościowy ruch z kampanii PPC
.

Posiadamy do wynajęcia kilkaset atrakcyjnych domen z różnych branż.. W większości domeny są zaindeksowane przez wyszukiwarki internetowe i gotowe do natychmiastowej dzierżawy, Po podpisaniu umowy i dostarczeniu materiałów niezbędnych do personalizacji strony www potrzebujemy dziesięciu dni na to, aby strona zaczęła sie pojawiać się w "sieci" (w przypadku projektów autorskich czas realizacji jest ustalany indywidualnie) zobacz możliwe rozwiązania >>

POLECAMY

TAGI

reklama, internet, SEO, SEM, optymalizacja, strony internetowe, pozycjonowanie, reklama w wyszukiwarkach,, reklama w internecie, kampanie reklamowe linki reklamowe, domeny sprzedaż domen, wartościowe domeny internetowe, marketing internetowy

KONTAKT